Netatmo Thermostat (NTH01-EN-EU)

NTH01-EN-EU-396

Nový produkt

Ovládanie kúrenia z počítača alebo mobilu:

  • Inštalácia je veľmi jednoduchá
  • Žiadne aktualizačné poplatky
  • Kompatibilný s elektrickým alebo plynovým kotlom
  • Ovládateľné smart zariadeniami bežiacimi na iOS, Android alebo Windows mobile alebo počítači
  • Nahraďí váš starý drôtový/bezdrôtový termostat

Viac detailov

Skladom

179,99 € s DPH

Detaily

Moderné, dizajnové, inteligentné a ekonomické zariadenie

Okrem krásneho dizajnu Vám Netatmo termostat prináša aj inteligentné ovládanie kúrenia do Vašej domácnosti. Toto sú charakteristické znaky termostatu Netatmo pre smartfóny. Najväčším plusom tohto produktu je, že Vaše kúrenie je napojené na internet a teda ovládateľné z akéhokoľvek miesta na planéte, pokaiľ je v dosahu Wifi a Vy máte prístup na internet. Termostat Netatmo vám naplánuje kúrenie tak, aby vyhovovalo vášmu životnému štýlu. Naviac termostat Netatmo je vybavený softvérom, ktorý zohľadňuje špecifické vlastnosti vášho domu a dokonca aj vonkajšiu teplotu.

Plánujete sa dostať domov z práce skôr? Zabudli ste vypnúť vykurovanie, skôr ako ste odišli na víkend? Žiaden problém! Prístup k vášmu termostatu môžete získať z počítača, tabletu alebo smartfónu: je to vaša voľba.

Termostat Netatmo môže byť použitý na priamu výmenu vášho existujúceho termostatu, alebo pre väčšiu flexibilitu, môže byť použitý ako bezdrôtový termostat kdekoľvek vo vašej domácnosti (presuňte ho z miestnosti do miestnosti podľa vlastného uváženia). Inštalačné príručky sú dostupné pre obe spôsoby používania termostatu.

Vzdialené ovládanie

Vykurovanie môžete ovládať na diaľku z akéhokoľvek zariadenia s pripojením na internet (mobil, table, PC, laptop). Taktiež v appke môžete sledovať históriu vykurovania či spotrebu energie.

Termostat, ktorý sa Vám prispôsobí

Termostat Netatmo Vám ponúka na výber z rôznych programov podľa Vašej potreby: Komfort, Noc a Eco. Naprogramuje vaše kúrenie podľa toho, ako dobre je izolovaný váš dom a podľa vonkajšej teploty.

Používanie zvládne naozaj každý

V dnešnej dobe už takmer každý používa mobil, tablet či počítač. Netatmo Vám prináša aplikáciu, pomocou ktorej máte svoje kúrenie pod kontrolou. Termostat sa môže pripevniť na stenu alebo použiť v bezdrôtovom režime. Teplotu ovládate tlačidlami pre zvýšenie alebo zníženie teploty. Všetky ostatné funkcie sú ovládané cez aplikáciu (iPhone, Android, Windows alebo počítač).

S termostatom Netatmo šetríte

Znížte vašu spotrebu energie až o 37%. Takisto môžete ptijímať mesačné prehľady o spotrebe energie spolu s tipmi na to, ako ušetriť ešte viac.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia termostatu Netatmo pre smartfóny je úplne jednoduchá. K dispozícii sú inštalačné manuály a rovnako aj videá.

Jedinečný dizajn

Vďaka minimalistickému dizajnu legendárneho dizajnéra Philippe Starck si môžete byť istí, že termostat sa perfektne hodí do interiéru vášho domova.

Video - Výmena starého termostatu za Netatmo termostat

Video - Bezdrôtová inštalácia Netatmo termostatu

Technické detialy

Technológia WiFi
Meranie spotreby energie Áno
IoT Bezdrôtová komunikácia
Inteligentné riadenie a ovládanie kúrenie - elektrický a plynový kotol
Napájanie Batérie
Typ použitia Vnútorné
Trieda krytia IP20

21 ďalších produktov v rovnakej kategórii: