Nové produkty

Zľavnené produkty

Smart ovládanie

Celá Vaša inteligentná domácnosť funguje vďaka inteligentnému riadeniu. Pomocou smart ovládania máte pod kontrolou všetky svoje inteligentné zariadenia a scény, ktoré Vám v konečnom dôsledku uľahčujú život a pomáhajú pri každodenných činnostiach. V rámci smart ovládania je najdôležitejšou časťou centrálna alebo riadiaca jednotka. Ďalej Vám ponúk...

Celá Vaša inteligentná domácnosť funguje vďaka inteligentnému riadeniu. Pomocou smart ovládania máte pod kontrolou všetky svoje inteligentné zariadenia a scény, ktoré Vám v konečnom dôsledku uľahčujú život a pomáhajú pri každodenných činnostiach. V rámci smart ovládania je najdôležitejšou časťou centrálna alebo riadiaca jednotka. Ďalej Vám ponúkame rôzne adaptéry, príslušenstvo, diaľkové ovládače a taktiež potrebný softvér.

Viac

Smart ovládanie 80 produkty

Podkategórie

 • Centrálne jednotky

  Túžite po zautomatizovanej domácnosti, vďaka ktorej by vám ostával čas na mnohé iné aktivity? V dnešnom svete dokážete vládať prostredníctvom mobilu, tabletu alebo počítača vykurovanie, kamerový systém, otváranie i zatváranie dverí, tienenie a mnoho iných domácich spotrebičov. Je to šikovné riešenie ako ušetriť v dnešnom uponáhľanom svete čas. Ak sa zamýšľate nad automatizáciou vášho bývania, kúpa centrálnej jednotky do vašej inteligentnej domácnosti bude nevyhnutnosťou. Vyberte si zo širokej ponuky produktov na našej stránke, nájdete tu rôzne jednotky, ktoré patria medzi špičku na trhu.

 • Adaptéry, moduly a...

  Chcete si doma zriadiť vlastnú Z-Wave riadiacu jednotku? Ak plánujete kúpu zariadení, ktoré budú medzi sebou komunikovať na báze Z-Wave technológie, je pre vás nevyhnutné zadovážiť si pre svoj počítač vhodný softvér. Práve on vám umožní šikovne ovládať jednotlivé prístroje vo vašom príbytku, aby ste si fungovanie doma zjednodušili čo najviac. Smart bývanie je domácnosť, vďaka ktorej nie ste otrokom vášho domu či bytu, čo je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Bývajte inteligentne vďaka praktickým pomocníkom do domácnosti. Nájdete ich v našej ponuke vo viacerých prevedeniach.

 • Diaľkové ovládače

  Na ovládanie vašich Z-Wave zariadení budete potrebovať vhodný ovládač, ktorý im dokáže rozdávať povely na počkanie. Nie je nič lepšie ako si pomocou neho diktovať v dome svoje vlastné pravidlá a podmienky, čo poviete? Vyberte si z rozmanitých produktov, ktoré ovládajú nielen samotné zariadenia, ale i Z-Wave riadiacu jednotku. V ponuke smarterhome.sk nájdete rôzne štýlové kúsky, ktoré nebudú pôsobiť ako ďalší ovládač, ktorý len zaberá miesto, ale ako originálny doplnok. Ich dizajn poteší každého milovníka štýlových kúskov do domácnosti. Farbám i prevedeniam sa medze nekladú, stačí si vybrať svojho chytrého favorita.

 • Príslušenstvo k smart...

  Ak hľadáte príslušenstvo k Z-Wave riadiacim jednotkám, ste na správnom mieste. Moduly, redukcie, zosilňovače signálu, SD karty ale aj klávesnice nájdete v pestrej ponuke smarterhome.sk. Vyberte si produkty tak, aby vaša inteligentná domácnosť pracovala bezchybne. Prenechajte „bežné“ činnosti na chytré zariadenia, vďaka ktorým bude váš život jednoduchší. Čas hrá v dnešnom svete prím, využite ho múdro – na svoje záľuby, ktoré vám umožnia prísť na iné myšlienky a zrelaxovať od starostí. Niet nad rozumne využitý čas, ktorý môžete stráviť s rodinou a vedomím, že vo vašej domácnosti všetko funguje ako má aj bez vašej pomoci.

na stranu
Zobraziť 1 - 32 z 80 položiek
Zobraziť 1 - 32 z 80 položiek